Cit pro sebe

Vůně pro zdraví a pro duši

Vůně pro zdraví a pro duši

Máj, měsíc vůní a květů. Všechno vůkol  nádherně kvete a voní. Nevím jak vy, ale já si vždycky přeji, aby ta nádhera dál a dál pokračovala. 

Celkem úspěšně nám toto přání plní maličké lahvičky se 100% čistými  éterickými oleji, ale i kolínské vody, hydroláty, rostlinné oleje obohacené o éterické oleje a parfémy s plnými éterickými oleji. navíc se jedná o skvělou alternativu k syntetickým parfémům, pokud něco takového hledáte.

Zvu Vás na zážitkovou přednášku, kde se seznámíte s kvalitními éterickými a rostlinými oleji. Dozvíte se o jejich účincích na naše zdraví fyzické i duševní, jak vlastně fungují a v čem nám mohou velmi efektivně v běžném životě  pomoci.  Plné čisté vůněpůsobí ozdravně jak na fyzické, na  psychické  a duševní rovině.

Kromě jiného se dozvíte,  jak na nás působí syntetické vůně, o účincích, ředění étrických olejů, kde a jak je využít v běžném životě. 

Pokud budete chtít, můžete si namíchat tělový bio olej z některých olejů, jako podporu do dalších krásných všedních dnů( lahvička je už v ceně vstupného)

Ke koupi budou éterické oleje,  hydroláty z pomerančových květů, nebo z květů růže bílé. 

Kdy:

Úterý, 19. května 16.00 - 19.30

Kde:

u Horadů v Mirošovicích

Cena:

300 Kč
přihlášky u mne V.V.

Přihláška:

Vůně pro zdraví a pro duši