Cit pro sebe

Hodnocení klientů

Moji největší odměnou a radostí jsou zprávy, které dostávám od svých spokjených klientů

Co o mě napsali

Kategorie
Je fajn, že se kurzy s touto tematikou

objevují na vašem webu. Dnes je velmi oblíbené téma zdokonalování technologií, přitom často zapomínáme na svůj vztah k přírodě a také na své vlastní „biotechnologie“. Je dobré (a životně důležité) tyto dva směry skloubit dohromady. 

Táňa
duben 2023
Výborný kurz

Dozvěděla jsem se mnoho o jedlém „plevelu“. Procházka krásným místem, mnoho chutí přírody. Suprová lektorka a parta žen, co se sešla. Byl to poučný i relaxační zážitek. Určitě doporučuji. 

Šárka
duben 2023
Kurz byl na krásném místě

přálo nám počasí a bylinkový piknik mě úplně uchvátil. Jídlo připravené z bylinek tak výborné, jednoduché a velice chutné. Ochutnávku bylinek přímo z louky a ze stromů to jsem ještě nezažila. Díky Věře jsem si vyrobila své první bylinkové máslo. Děkuji. 

Jana
duben 2023
Psychická bolest po ztrátě blízkého člověka

K Věře mne přivedla fyzická i psychická bolest po ztrátě blízkého člověka. Ta odstartovala řetězec reakcí a otevřela staré rány z dětství, o kterých jsem ani nevěděla, že ve mne stále jsou. Věra mi pomohla srovnat se s přítomností a uzavřít minulost, kterou jsem v sobě potřebovala vyřešit, abych mohla opět volně dýchat. Citlivě mne provedla vyčištěním vztahu s otcem, který mne dlouho tížil. Po sezením se cítím lehká a vyrovnaná a mám radost, že ten pocit stále trvá. Děkuji Věro.

Naďa
březen 2022
Bylo to moc hezké

Věra V se mi moc líbila. Mluvila věcně, příjemně, beznátlakově. Sympatická, vyzrálá žena, žádná křeč. 

Líbil se mi návod na dezifenkci a víceméně jsem si potvrdila svoje domněnky o léčivé síle vůní a o tom, že nejdůležitější je naslouchat sobě, svému čichu a podle toho jednat. 

Sylvy
11. listopadu 2021
Dobrý den, Věro, plánovala jsem si, jak k Vám zajdu na masáž tento týden...

avšak minulý týden, konkrétně 22.7. mi v noci praskla voda a Eliáš se narodil před osmou ráno, takže mé obavy z přenášení se nakonec nenaplnily. Ani tak přístup na Bulovce, nakonec byli všichni od porodu až po propuštění z nemocnice úžasní, takový přístup ke mně jako k člověku jsem ve zdravotnictví nikdy nezažila. 

Váš hojící olej je skvělý, rána se krásně zatahuje, co mi včera řekl doktor. I já se s ní cítím o poznání lépe.

Masáž těhotných již tedy nestihnu, nicméně bych ráda někdy později zašla na nějakou jinou, kterou nabízíte na webu, už nyní se těším. 

Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za olej i krátké popovídání cestou na metro.  

Andrea
srpen 2021
Dobrý den Věro, děkuji vám ještě jednou za vše

Ráno mi dorazila sms zpráva od mladé ženy, která nakonec porodila přirozené místo naplánované indukce. Přšla ke mně už těsně před naplánovaným termínem…

„Dobrý den Věro, děkuji vám ještě jednou za vše. Krásně jste mne odblokovala a dnes si můj chlapeček našel cestu sám v 5.30. Byl to krásný, rychlý přirozený porod jen s aistentkou, doktorka ani stihla přijít.“

Mám radost. Život se nedá zastavit, i když nás omezuje kde kdo…. Krásný den nám všem. 

Monika
20. 3. 2021
Boží zázrak, nemohu jinak nazvat narozené dítě.

Masírovala jsem matku před porodem, pak i pár dní po porodu. Žena, která se odhodlala rodit doma s porodní asistentkou a dulou. Toužila po klidu, mít čas a prostor pro sebe a pro dítě. První porod proběhl v porodnici, žádný zásadní průšvih. Nyní jenom chtěla něco jemnějšího, bezpečnějšího pro sebe a pro maličkou. A tak se stalo. 

Pro mne bylo nádherné zažít energii silné lásky mámy i Boží přítomnosti. Soulad. Tiché štěstí tryskalo z obou. Z ženy, sem tam, slzy vděku. 

Ženy, které jsou schopné překročit svoje stíny, svoje strachy, mají můj hluboký respekt.  

P.S. i muži je překračují :-). V tomto příběhu manžel nakonec přijal volbu své ženy, pomáhal se synkem a se zázemím. Přestřihl pupečník…  I on má můj obdiv. 

Eva J
19. 1. 2021
Věro, máte dar ulevit tělu, ale především duši.

Postavila jste mě mému strachu a já si vybrala jak s ním naložit. Splnila jsem si sen o porodu v bezpečí a klidu domova a jsem šťastná. 

Stejně tak má novorozená dcerka, můj syn a muž. Poporodní masáž pak odplavila mé další obavy a pomohla k rychlejší regeneraci.  Děkuji a těším se na další návštěvu.  A’ propos olejíčky jsou geniální. 

Eva
18. 1. 2021
Tak se narodila. Přišla na svět doma.

Její maminka přišla ke mně ve 40.týdnu těhotenství. Už se trošku začínala plašit, aby stihla porodit do “ termínu 42. +2.  „

Podařilo se mi jí získat, že času máme ještě dost. První masáž byla docela dřina. Druhá už běžela hlaďounce i díky tomu, že si žena uvědomila něco ze svých brzdících vnitřních programů. Maličkou v břiše tentokrát prosila, ať ještě chvilku posečká, ať ještě stihne druhou masáž. 

Vyslyšela její přání a narodila se hned druhý den. Na svět vyplula spokojená maličká Budha. 

Petra
listopad 2020
Předala jsem kontakt na tebe celé řadě žen,

které tě potřebovaly, samozřejmě ne u všech vím, jestli se k tobě nakonec dostaly nebo ne. 

Ráda bych, abys věděla, že to, že za tebou mohu poslat kamarádky nebo i jen „náhodně“ potkané ženy, které ve mne vzbudí pocit, že tě potkat potřebují, beru samo o sobě jako velmi pozitivní fakt ve svém životě a to, že tě znám a žes mě s láskou a péčí provedla těhotenstvím s Jindřichem a pak mě jemně ale pevně vyvedla ze spletitých spárů smutku po jeho příchodu na svět, beru jako jeden z velkých životních darů a pokud můžeš nějaké ženě pomoci jen ze setiny tolik, jako mně, je předat kontakt to nejmenší.

Natka
říjen 2020
Vaše ruce jsou evidentně magické

Dobrý den Věrko, dostávám se k odpovědi až dnes. Vaše ruce jsou evidentně magické, protože hned v sobotu ráno mi praskla voda a v sobotu odpoledne se malý Matyášek narodil. Porod byl relativně „hladký a rychlý“ (za 8 hodin od příjezdu do porodnice), pominu-li konečnou fázi tlačení, která byla asi nejhorší.

Ještě jednou Vám děkuji nejen za masáž, ale také za zklidnění a dodání podpory, moc to pomohlo.

Přeji Vám, ať se daří a ať máte hodně spokojených maminek 🙂

Hanka
listopad 2019
Porodník i porodní asistentka nevěřili, že s takovými mírami miminka to proběhlo takhle krásně

Ahoj Věrko,

chtěla bych ti  moc poděkovat za tvé masáže s ladičkami v průběhu těhotenství.Vím,že mé těhotenství a následně porod proběhli i díky tobě  bez komplikací, v klidu a pohodě. Vždy jsi mě krásně na masáži uvolnila, zrelaxovala. Já se vždy dostala do psychické pohody a těšila se jestě víc na příchod nového člena rodiny. Při přirozeném porodu bez epiduralu (syn měl 4,4kg a 57cm) šlo vše na prvorodičku hladce,rychle a následně jsem nebyla ani tak poraněna. Porodník i porodní asistentka nevěřili, že s takovými mírami miminka to proběhlo takhle krásně – prý to ještě neviděli. A já přesně věděla co za tím stojí – TY a tvé božské ručičky a psychická podpora! Ještě jednou mockrát děkuji!!!

P.S. Olejíček na uzdravení po porodu byl také skvělý!

Tereza H.
srpen 2019
Lepší jsem si to nemohla přát!

Narodil se nam 5. 4. 2019 Eliáš. Bohužel museli nakonec zase v nemocnici Neratovice  porod vyvolat. Ale tentokrát to bylo úžasné. Porod trval 2 hodiny a byl moc hezky pro me a dite se narodilo uplne v klidu. Lepsi jsem si to nemohla prat! Urcite vsechny pripravy k porodu podporovali, ze ten porod mohl byt takle.  Ti oleje jsou moc fajn!

Dekuji a zdravim

Pia
duben 2019
Dobrý den Věro, mám radostnou novinku,

Dobrý den Věro, mám radostnou novinku, že se nám dnes narodila Esterka. Moc zdravím a děkuji za všechny masáže a sezení. Věřím, že přispěly k rychlému porodu!

Petra K
březen 2019
Tvoje chutě mají pro mě šmrnc!

Já si třeba si ráda zavzpomínám na ty plevelová jídla a jednoduché salátky u tebe, kuře s mateřídouškou a paprikami, ale paměť někdy selže a často sklouzávám ke svým stereotypům. Tvoje chutě mají pro mě šmrnc!

Klára H.
2019