Cit pro sebe

Provoněný byt

Provoněný byt

Začnu otázkou 🙂 Jak to má vonět u vás doma?

Čistě, svěže? Klidem? Pohodou?  Lesem? Rozkvetlou zahradou? Starými knihami? Spirituálně? Smyslně? 

Víte, jak můžete vůně použít pro provonění bytu pro různé chvíle? Nebo pro dotvoření patřičné atmosféry?  

Kvalitní 100% čisté éterické oleje prohloubí váš záměr – umožní vám se lépe soustředit na práci,  jednání, meditaci, nebo když jdete na rande nebo pro krásné milování. Můžete je využít i při rodinných oslavách a při návštěvách, abyste se vy nebo druzí nenakazili rýmou, chřipkou. 

A další – co by vás ještě zajímalo? 

K tomu všemu vám napomohou éterické oleje. Aby měly hluboké účinky na vaše zdraví psychické, fyzické a spirituální musí být kvalitní, t.j. 100% čistě, potom zcela přirozeně podporují váš imunitní systém. Všechny mají antivirové, antibakteriální a antimykotické účinky. Už jenom tím, že je vdechujeme nás léčí. Aromaterapie je známý moderní vědní obor, který navázal na tisícileté zkušenosti s rostlinami v lidském dění. 

Seznámíme se s řadou olejů, se směsi olejů,  jedná se o tzv. synergické směsi, kdy se jejich účinky vzájemně podporují, tudíž i násobí. Využijeme už připravené nádherné směsi éterických olejů. 

Prožijeme si, jaké to je uvolněně a hluboce dýchat. Takovou samozřejmost 🙂 a budem pracovat s meridiánem, dráhou plic, s masáží paží. Povíme si rozdíl mezi čistými oleji a syntetickými oleji, neboť umělé vůně  působí na lidské tělo i psychiku úplně jinak. 

Vánoce přicházejí spolu s dárky pro Vás a pro Vaše milé :-).  

Ke koupi budou hydroláty Neroli, pomerančové květy.  100% čisté éterické oleje, už připravené synergické směsi na relaxaci do aromalamp,  meditaci, na masáže, do koupele. Vůně pro povzbuzení, kořeněné, mystické a další od firmy Oshadhi, něco ze Salusu. Například směs Tři slunce ( pomeranč, kadidlo, jedle, myrha) zručeně rozjasní zimní dny.

Darujte cennost – Čas pro sebe na prožití vnitřího klidu, pohody – dárkové poukazy na masáže, na kurz Partneské masáže. 

Kdy:

středa, 26. listopadu 2014, 18:00 - 21:00

Kde:

nám. Jiřího z Poděbrad

Cena:

250 Kč

Přihláška:

Provoněný byt