Cit pro sebe

Festival “Miluj svůj život”

Festival “Miluj svůj život”

Zvu na společný den pro Ženy 50+  v neděli 29.10.2017 – na festivalu Miluj svůj život, v Praze: http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival/program-festivalu-miluj-svuj-zivot/nedele-29-10-2017

Celý program pro Ženy 50+ je zdarma.

Můžete se se mnou potkat na:

12.- 13.45  Poradní kruh na téma: Mé zralé tělo a má spokojenost

14.-14.45   Aromaterapie pro ženy 50+

Anotace k tématu Poradního kruhu na téma : Mé zralé tělo a má spokojenost.

Zrání nás žen je mohutný letitý proces. Proces zrání je jako náš věrný a dlouhodobý přítel, který nám nedá klidu. 

Obvykle začíná někde před naší padesátkou. Děti nám odrůstají, s manželem to už není ono. Pracujeme. S obavou pozorujeme své tělo, šediny a na mladší ženy se mnohdy díváme jako na konkurentky. Vše nějak funguje, ale nejsme moc šťastné. Někdy opakovaně hledáme toho pravého muže, případně nás provází strach, že už žádného vhodného ani možná nepotkáme. Máme spoustu starostí s tím, že jsme na vše samy. Uvnitř se cítíme unavené, vyčerpané, nervozní, neuspokojené, a možná jsme už dávno přestaly věřit na lásku. S absencí menstruace někdy začínáme tlousnout, mění se nám tělo, nálady, psychika, …Vzrůstají obavy, aby se z nás nakonec nestala zatrpklá, stará ….. 

Někdy se trochu nudíme, ale kam jít, kterým směrem se ve svém životě máme dál vydat, je pro mnohé z nás důležitou otázkou.

Zůstalo nám zatajeno,  že síla ženy s věkem a se zkušenostmi roste. Dá se říci, že máme příležitost “ slíznout smetanu našeho života”.

V tomto období máme už spoustu vlastních zkušeností a všechny jsou cenné. Nejenom ty, které mají znaménko plus. Vše co každá obvykle hledáme venku,  u druhých, je sebedůvěra, intuice, láska k sobě, respekt, obdiv, ocenění, láska k životu. A přitom to máme každá v sobě. Jsme to my, každá se svými plusy i mínusy, s tím jaká jsem i nejsem.

A co všechno získáme?

Pokud se nám podaří přijmout sebe se vším všudy, stáváme se celistvější a tím pádem vnitřně silnější a spokojenější, je konec bojů sama ze sebou. Tím, že své energie stáhneme opět k sobě samé, se vyžívíme. Těch míst, kde nám vázne naše energie, je řada. A je za nimi schováno mnoho našich obav, strachů a co kdyby.

Rozhodně stojí za to zažít svou vlastní sílu života. Zažít svou pravdu nesvázanou s žádnými kdyby, ani s boji. Naše duše začne v našem těle žít.

Objeví se se nám nová kvalita našeho života, naše vnitřní síla, oheň našeho života….  Naše vnitřní krása, naše moudrost  se vysvobodí a vystoupí ven.

Ukáže se to v naší tváři, v těle, i když máme plno vrásek i šediny. 

Je až s podivem, jak potom naše vnitřní krása přitahuje druhé, děti, muže i ženy.

Jaké jsou vaše zkušenosti s vaším tělem ? Respektujete se v tom,  co vám dělá či nedělá dobře? Chcete svůj vlastní život “ zabalit”? Nebo spíš “ rozbalit” ??

Přednáška a ukázka Aromaterapie pro život 50+.

Aromaterapie je v současné době už velmi známá a hojně využívaná. Může být naším pomocníkem a průvodcem po celý náš život. Sama ji používám pro své osobní masáže i pro své klienty už víc jak 20 let a stále mi voní a těší mě. Skvěle napomáhá uvolnění a přijetí vlastního těla. Díky ní doslova roztaje “ tělo” dětské, mužské i ženské .  Aromaterapie dokáže léčit, svádět i komunikovat s duchovnem. Aromaterapie nám ženám slouží a pomáhá od věků. Vůně a jejich účinky jsou nám ženám velmi blízké, jen jsme na mnohé v průběhu dějin nějak pozapomněly.

V tomto období nám ženám pomáhá s bolestmi hlavy, s únavou, při špatných náladách, různých bolestech v těle, hojí a konejší po operacích. Pomáhá rozdmýchat oheň při milování. Některé oleje nás snadněji vedou do meditací nebo pomáhají, když se naopak potřebujeme zkoncentrovat na svou práci. Díky přirozenému charakteru vůní je pro nás příjemné o sebe pečovat, dotýkat se sebe nebo milého. Vše se nám lépe daří, pokud jednáme samy se sebou s láskou.

Během přednášky zažijeme laskavé účinky některých vůní samy na sobě.

Kdy:

neděle 29. 10. 2017 od 16.00 - 21.30

Kde:

festival “Miluj svůj život”

Cena:

Přihláška:

Festival “Miluj svůj život”