Cit pro sebe

Naprosto boží kurz!

 „Zážitková vycházka za jedlým býlím a květy na talíři“  Naprosto boží kurz!

100% využití času

„Zážitková vycházka za jedlým býlím a květy na talíři“: 100% využití času, kurz byl naplněný užitečnými informacemi i zážitky v krásném prostředí.

Já jsem se cítila dobře, cítila jsem podporu

a oceňuji že jste úplně v pohodě do toho programu zapojily i podporu v mé aktuální situaci, i když to nebylo původní téma. Děkuji moc. Jídlo bylo dobré, čajíky taky. Jablka skvělá;))

Díky, že to děláte!

Už teď to u nás s maminkou pracuje, od loňského termínu si na sebe děláme víc času a víc spolu mluvíme…

Dobrý den, tak je synek na světě!

Bez vyvolávání! Děkuji mnohokrát! Tentokrát to nabralo po masáži rychlý spád! Večer se mi rozjely kontrakce a začala se uvolňovat hlenová zátka. Annička přišla asi 3 týdny před termíny. Postupně se uvolňovala z napětí – aby nejdříve dítě donosila do termínu a potom aby zase v termínu porodila… 

Je fajn, že se kurzy s touto tematikou

objevují na vašem webu. Dnes je velmi oblíbené téma zdokonalování technologií, přitom často zapomínáme na svůj vztah k přírodě a také na své vlastní „biotechnologie“. Je dobré (a životně důležité) tyto dva směry skloubit dohromady. 

Výborný kurz

Dozvěděla jsem se mnoho o jedlém „plevelu“. Procházka krásným místem, mnoho chutí přírody. Suprová lektorka a parta žen, co se sešla. Byl to poučný i relaxační zážitek. Určitě doporučuji. 

Kurz byl na krásném místě

přálo nám počasí a bylinkový piknik mě úplně uchvátil. Jídlo připravené z bylinek tak výborné, jednoduché a velice chutné. Ochutnávku bylinek přímo z louky a ze stromů to jsem ještě nezažila. Díky Věře jsem si vyrobila své první bylinkové máslo. Děkuji. 

Psychická bolest po ztrátě blízkého člověka

K Věře mne přivedla fyzická i psychická bolest po ztrátě blízkého člověka. Ta odstartovala řetězec reakcí a otevřela staré rány z dětství, o kterých jsem ani nevěděla, že ve mne stále jsou. Věra mi pomohla srovnat se s přítomností a uzavřít minulost, kterou jsem v sobě potřebovala vyřešit, abych mohla opět volně dýchat. Citlivě mne provedla vyčištěním vztahu s otcem, který mne dlouho tížil. […]

Bylo to moc hezké

Věra V se mi moc líbila. Mluvila věcně, příjemně, beznátlakově. Sympatická, vyzrálá žena, žádná křeč.  Líbil se mi návod na dezifenkci a víceméně jsem si potvrdila svoje domněnky o léčivé síle vůní a o tom, že nejdůležitější je naslouchat sobě, svému čichu a podle toho jednat.